DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
ACAVALLO Wędzidło Pelham Mullen Sensitive 48h

ACAVALLO Wędzidło Pelham Mullen Sensitive 48h

979c043dc4e448a27dd3948540c47d53.jpg

EQUIMOUTH Wędzidło proste plastikowe 48h

BERIS Wędzidło podwójnie łamane z wąsami 18 mm 48h

540,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: Wybierz opcje
SKU
65272_48h

Misją firmy Beris jest ochrona delikatnego końskiego pyska. Od ścięgierza do kółek wędzidłowych, każda metalowa część jest formowana ręcznie, spawana i wygładzana do perfekcji. Innowacyjny design ścięgierzy zapewnia lepszą akceptację wędzidła przez konie i ułatwia komunikację między koniem a jeźdźcem. Wszystkie ścięgierze firmy Beris wykonane są z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności, specjalnie przetwarzanego, dzięki czemu wykończenie ich powierzchni nie ma sobie równych na rynku. Gładkie, łatwo przesuwające się w pyskach (nawet przy niewielkiej produkcji śliny) są chętniej akceptowane przez konie, które chętnie je żują. W zależności od modelu wędzidła dostępne są w kilku różnych giętkościach ścięgierzy, od najbardziej elastycznego extra soft do sztywnego hard.

WĘDZIDŁO Z WĄSAMI (FULL CHEEK):

Wędzidło z wąsami leży neutralnie i bardzo stabilnie w pysku. Zapewnia odpowiednie boczne wsparcie bez ryzyka przyszczypania pyska lub warg. Polecany dla koni wymagających większego wsparcia i mocniejszego prowadzenia przy zakrętach (młodych, niedoświadczonych, bardzo silnych), popularne szczególnie wśród skoczków, bo pomaga w wykonywaniu szybkich zakrętów.

ŚCIĘGIERZ:

Pojedynczo i podwójnie łamane łamane ścięgierze plastikowe są anatomicznie ukształtowane - szeroka powierzchnia kontaktu z dziąsłami i niska wysokość zapewniają większy komfort, nawet koniom, które mają niewiele miejsca w pysku. Wędzidło dobrze parcuje w miejscach łamania, a wysokość ścięgierza na środku dopasowania jest do wysokości ścięgierza przy kącikach pyska. Dzięki miedzianym oczkom pierścienie gładko przesuwają się przez ścięgierz i zapobiega to przyszczypywaniu pyska.

  • Grubość ścięgierza: 18 mm
Więcej informacji
Producent Beris
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BERIS Wędzidło podwójnie łamane z wąsami 18 mm 48h
Twoja ocena