odzywcza.png

BLACK HORSE Odżywcza maść do kopyt Natural Repair 500 ml 48h

pasta500.png

BLACK HORSE Pasta siarczanowa do strzałek Blue Protect 500 ml 48h

BLACK HORSE Pasta siarczanowa do strzałek Blue Protect 300 ml 48h

40,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
bh.pasta.siarczanowa.300_48h

Skoncentrowany trójfazowy preparat do strzałek o silnym działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i antyseptycznym. Pasta Black Horse polecana jest dla koni z problemem gnijących strzałek, słabej podeszwie kopyta oraz stojących na wilgotnym podłożu. Synergistyczne działanie siarczanu miedzi, olejku z drzewa herbacianego oraz kwasu salicylowego pozwoliło stworzyć wysoce skuteczny preparat działający kompleksowo, który zwalczając problem gnijących strzałek, działa również ochronnie i wzmacniająco na podeszwę kopyta.

Stosowanie:

Preparat należy wycisnąć z tuby bezpośrednio do rowków strzałkowych i na powierzchnię strzałki. Należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku.

W czasie kuracji proponujemy stosować codziennie - w zależności od stopnia zaawansowania problemu przez okres 2-3 tygodni. Najlepiej na noc i przed wyjściem konia na wilgotne podłoże.

Profilaktycznie: zawsze przed wyjściem na wilgotne podłoże bądź 1-2 x w tygodniu na noc.

Składniki: Vaselinum, Cooper Sulfate, Mineral Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sailicyl Acid

Więcej informacji
Dostępność48h
ProducentBlack Horse
W promocjiNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BLACK HORSE Pasta siarczanowa do strzałek Blue Protect 300 ml 48h
Twoja ocena