DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
BR Wędzidło zwykłe Waterford Cuprion 18 mm

BR Wędzidło zwykłe Waterford Cuprion 18 mm

BR Pessoa Wędzidło zwykłe okrągłe 19 mm

BR Pessoa Wędzidło zwykłe okrągłe 19 mm

BR Wędzidło D-Ring Waterford Cuprion 18 mm

261,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: 5-14 dni
SKU
258029

Wędzidło typu D-RIng ze ścięgierzem typu Waterford wykonanym z Cuprionu. Kółka wędzidłowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Cuprion to stop składający się z 91% miedzi, 5% cynku i 4 % silikonu, dodatkowo materiał ten znacznie szybciej dopasowuje się temperaturą do temperatury pyska konia. Proces oksydacyjny stopu nadaje wędzidłu przyjemny zapach i smak. Materiał ten zachęca konia do lepszej akceptacji kiełzna.

Dzięki ścięgierzowi składającemu się z kilku poruszających się niezależnie części, który układa się w końskim pysku, wędzidło zapobiega zagryzaniu i wieszaniu się na Nim konia, dzięki czemu jeździec ma większa kontrolę nad wierzchowcem. Dzięki szerokim możliwościom dopasowania wędzidło to sprawdzi się także dla koni z bardziej masywnym językiem.

Wędzidło Waterford może być pomocą w treningu konia ułatwiajacą jego prawidłowe prowadzenie. Stworzone, aby zwiększyć kontrolę jeźdźca nad końmi o tendencjach do wieszania się lub mocnego napierania na wędzidło. Ten typ ścięgierza sprawia, że pomoce jeźdźca są jasno przekazywane do końskiego pyska i mocno na niego oddziałują, co czyni wędzidło Waterford odpowiednim dla doświadczonych jeźdźców.

Średnica kółek wędzidłowych: 70 mm

Grubość ścięgierza: 18 mm

Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent BR
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BR Wędzidło D-Ring Waterford Cuprion 18 mm
Twoja ocena