Zależy ci na szybkiej dostawie! Zamawiaj produkty 48h!
Buty na zimę dobrze trafiłeś - zobacz

"Dynamika ujeżdżenia: gdy dwa kręgosłupy tworzą jedność" Beth Baumert 48h

"Mózg konia, mózg człowieka. Neurobiologia w jeździectwie" Janet Jones 48h

"Jak porusza się jeździec" Eckart Meyners 48h

60,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
jak.por.jez_48h

"Jak porusza się jeździec" to bardzo ciekawe spojrzenie na biomechanikę jeźdźca oparte na najnowszych odkryciach naukowych. Ekspert w dziedzinie ruchu, Eckart Meyners, wyjaśnia, co dzieje się w ciele człowieka podczas jazdy konnej, i omawia złożoność tego procesu, w tym aspekty psychologiczne.

Autor wskazuje drogę do osiągnięcia przez jeźdźca samodzielności i pewności w zakresie ruchów. Wyjaśnia podstawowe uwarunkowania anatomiczne i fizjologiczne jeźdźca, prezentując ich związek z procesami ruchowymi zachodzącymi w czasie jazdy konnej. Podkreśla również, że to, co dzieje się w ciele jeźdźca, powinno umożliwić wykonywanie zadań w rozluźnieniu.

W książce znajdują się również porady dotyczące powszechnych problemów pojawiających się podczas oddziaływania pomocami oraz związanych z wyposażeniem jeźdźca, które może go ograniczać lub wspierać. Przedstawione w książce propozycje ćwiczeń powięziowych wykonywanych zarówno na ziemi, jak i na koniu pomagają poprawić postawę, kondycję i ruchomość ciała jeźdźca.

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Producenci książek różni
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:"Jak porusza się jeździec" Eckart Meyners 48h
Twoja ocena