darmowa dostawa od 299 zł 30 dni na zwrot towaru
BUTY DO JAZDY -15% WYJĄTKOWA OKAZJA!
KEP ITALIA Kask Smart Polish Polo Visor 48h

KEP ITALIA Kask Smart Polish Polo Visor 48h

black_shine.jpg

KASK Kask Kooki Shine 48h

KEP ITALIA Wkład do kasku Cromo 1.0 oraz Smart 48h

218,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: Wybierz opcje
SKU
CRX.PAD.C_48h

Wkładka wykonana jest z materiału Coolmax?, który wykorzystuje innowacyjne włókno - utrzymuje temperaturę, a jednocześnie szybko usuwa wilgoć, dzięki czemu głowa nie zapaca się. Umożliwia dopasowanie kasku do każdej głowy jeźdzca.

Istnieje 12 rozmiarów wkładek do kasku KEP. Pierwsze osiem (od 51 do 58) mieści się w skorupie o rozmiarze M (średnie), a pozostałe cztery (od 59 do 62) mieszczą się w skorupie o rozmiarze L (duże). Sposób mocowania wkładki jest prosty i intuicyjny. Za pomocą jednego ruchu wyjmujemy wkładkę z kasku.

System wymiennych wkładów pozwala na indywidualnie dopasowanie rozmiaru kasku w zależności od potrzeby. I to wszystko bez konieczności zakupu nowego kasku - jedynie wystarczy zakupić wkładkę w innym rozmiarze! Osoby, które posiadają długie włosy będę potrzebowały różnych rozmiarów kasku w zależności od tego czy włosy chowają pod kask czy też związane z tyłu głowy. Rodzice mogą w kaskach dzieci w przypadku ciasnego kasku wymienić tylko wkładkę na większą.

Wkład dostępny jest w kolorze czarnym.

Można go myć ręcznie w zimnej wodzie lub w pralce w temperaturze 30 ° C. 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 tygodni, w zależności od dostępności w hurtowni. W przypadku, gdyby czas oczekiwania miał się wydłużyć, niezwłocznie zostaną Państwo o tym poinformowani. 

Więcej informacji
Producent KEP
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KEP ITALIA Wkład do kasku Cromo 1.0 oraz Smart 48h
Twoja ocena