Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
FM ITALIA Wcierka rozgrzewająca Blue Gel 500 ml

FM ITALIA Wcierka rozgrzewająca Blue Gel 500 ml

25030_pharma arnica.jpg

PHARMACARE Arnika 1000ml

RADIOL Muscle Embrocation 500 ml

89,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
radiol.muscle.embrocation.500
Preparat do wcierania w mięśnie i stawy po codziennych treningach, zawodach i wyścigach.
 
Skład: mentol, olejek kamforowy, kamfora, podłoże alkoholowe.
 
Właściwości i działanie: Mentol i kamfora prowadzi do miejscowego przekrwienia, zaczerwienienia skóry a w konsekwencji przyczyniają się do szybkiego usuwania świeżych obrzęków zapalnych. Mentol działa łagodząco oraz wywołuje uczucie chłodu. Zastosowanie podłoża alkoholowego zwiększa parowanie skłądników preparatu nasilając uczucie chłodu i jednocześnie przeciwdziała nadmiernemu drażnieniu skóry. 
 
Wskazania: Radiol M-R Muscle Embrocation przeznaczony jest dla koni i psów do stosowania na skórę po stłuczeniach, nadwyrężeniach powysiłkowych lub w przypadku urazów ścięgien i mięśni.
 
Sposób stosowania: Nałożyć odpowiednią ilość preparatu tak aby zwilżyć sierść wokół obolałego miejsca. Masować delikatnie aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać dwa do trzech razy dziennie według potrzeb. Radiol M-R Muscle Embrocation można rozcieńczyć i używać jako płynu do przemywania i nacierań. Do 60 ml wody dodać 300 ml spirytusu skażonego metanolem oraz 60 ml Radiol M-R Muscle Embrocation. Dobrze wstrząsnąć. Po zastosowaniu spirytusowego roztworu przykryć obolałe miejsce kocem lub bandażem i pozostawić na całą noc. 
 
Opakowanie: butelka 500 ml.
Więcej informacji
Dostępność48h
ProducentProducenci różni
W promocjiNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RADIOL Muscle Embrocation 500 ml
Twoja ocena