DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
SAMSHIELD Kask ShadowGlossy

SAMSHIELD Kask ShadowGlossy

SAMSHIELD Kask Miss Shield Shadowmatt Rose Gold

SAMSHIELD Kask Miss Shield Shadowmatt Rose Gold

SAMSHIELD Kask Miss Shield ShadowGlossy

1 899,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: 5-14 dni
SKU
Miss Shield ShadowGlossy
Aby kask był kompletny należy dobrać do niego wkład w wymaganym rozmiarze (podstawowy wkład jest w cenie kasku; zimowy wkład jest dodatkowo płatny). Do kasku dokładamy wkład do kasku Samshield  - Premium czarny lub zwykły szary (różnią się wyglądem), w zależności od dostępności na magazynie lub w hurtowni. Dostępne rozmiary wkładów są następujące: kask w rozmiarze S - wkłady 52 - 56; kask w rozmiarze M - wkłady 55 - 58; kask w rozmiarze L - wkłady 57 - 61. Prosimy o wpisanie w uwagach zamówienia wymagany rozmiar wkładu wg tabeli rozmiarów.W przypadku wydłużenia się czasu oczekiwania na kask obsługa sklepu internetowego skontaktuje się z Państwem.
Kask Shadowglossy Miss shield należy do najnowszej kolekcji kasków Samshielda. Gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu, stabilności oraz wydajności.

Wersja Miss shield posiada w szeroki daszek mający na celu przywodzić na myśl elegancki kapelelusz.

Skorupa zewnętrzna została stworzona z granatowego, błyszczącego poliwęglanu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem stosowanym przeważnie w najlepszych kaskach dla motocyklistów. Wewnętrzna część skorupy została wyłożona polistyrenem o zróżnicowanej gęstości, który bardzo dobrze pochłania energię uderzenia. Wykorzystano w tym modelu znany już system wkładów. Wkłady stworzone zostały ze specjalnej gąbki posiadającej efekt pamięci kształtu. Gwarantuje on dużą stabilność kasku na głowie nawet w czasie bardzo gwałtownych ruchów. Dodatkowo stabilność kasku zapewnia odpowiedni pasek podbródkowy. Dzięki badaniom antropomorficznym zaprojektowano taki kształt skorupy wewnętrznej, który gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu głowy oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania. Równie ważną kwestią decydującą o komforcie jest wydajny system wentylacji. W kaskach Samshield system przepływu powietrza został elegancko wkomponowany w skorupę kasku. Powietrze do wnętrza skorupy dostaje się poprzez otwór umiejscowiony pod tarczą z logiem producenta, opływa następnie głowę odbierając nagromadzone ciepło, które następnie zostaje usunięte poprzez tylne otwory wentylacyjne.

Skorupa kasku występuje w trzech rozmiarach S, M, L. Do każdej skorupy pasuje od 4 do 5 rozmiarów wkładów (zgodnie z tabelą rozmiarową). Rozpiętość rozmiarowa wynosi od 52 cm do 61 cm. System wymiennych wkładów sprawdza się świetnie w przypadku dzieci, ponieważ wraz z ich wzrostem nie ma potrzeby wymiany całego kasku, a można natomiast zmienić sam wkład na większy. Wkłady ponadto mogą być prane w pralce w 30*C przez co łatwiej utrzymać odpowiednią higienę.

Kask posiada wszystkie najnowsze i wymagane certyfikaty bezpieczeństwa:

-CE VG1 01.040 2014-12
-SEI ASTM F1163-15

Wszystkie kaski posiadają paski typu Dressage Straps.


Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent Samshield
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SAMSHIELD Kask Miss Shield ShadowGlossy
Twoja ocena