kask-premium-leather-flower-top-srebrny-trim.jpg

SAMSHIELD Kask Premium Leather Flower Top

kask-shadowmatt-alcantara-top-shield-swarovski-255-swarovski-srebrny-chrom-granatowy.jpg

SAMSHIELD Kask Shadowmatt Alcantara Top

SAMSHIELD Kask Premium Alcantara Top - trim rose gold

2 549,00 zł
Dostępność: NA ZAMÓWIENIE 2 - 6 tygodni
Tylko %1 pozostał
SKU
premium.alcantara.rose.gold
Kask Samshield Premium został zrobiony z bardzo wytrzymałego poliwęglanu pokrytego czarną alcantarą. Top w tym modelu również pokryto alcantarą w kolorze czarnym. Tarczę oraz trim wykonano w kolorze różowego złota co bardzo ładnie kontrastuje z ciemną kolorystyką reszty kasku. Kaski Samshield zapewniają pełną ochroną najbardziej narażonych na uderzenia części głowy jeźdźca. Wysoki poziom gwarantowanej ochrony jest potwierdzony posiadaniem licznych aktualnie wymaganych certyfikatow bezpieczeństwa. Bardzo dużą zaletą tych kasków jest wydajny system wentylacji, który wkomponowano w dyskretny sposób w skorupę kasku. Wlot powietrza znajduje się pod tarczą na przodzie kasku. Zimne powietrze opływa głowę odbierając nadmiar ciepła z wnętrza skorupy i zostaje usunięte przez otwory umiejscowione w tylnej części skorupy. 

Od wewnątrz kask jest wykończony polistyrenem o zmiennej gęstości. Taka struktura zapewnia bardzo dobrą absorpcję powstałej podczas uderzenia energii. Do wnętrza skorupy mocowany jest wkład zrobiony z gąbki o zmiennej gęstości. System wymiennych wkładów pozwala na regulację wielkości kasku, ponieważ do jednej wielkości skorupy można zastosować kilka rozmiarów wkładów (więcej szczegółów w tabeli rozmiarowej). Oprócz tego takie rozwiązanie umożliwia łatwe utrzymanie czystości wewnątrz kasku. Wkład można wyciągnąć i wyprać w pralce w 30*C.

Dzięki posiadaniu najnowszych certyfikatów posiadczających o spełnianiu wymaganych norm bezpieczeństwa kask Samshield może być stosowany na zawodach oraz podczas codziennych treningów. 

Kask spełnia następujące normy bezpieczeństwa wymagane w sportach jeździeckich:
  • CE VG1 01.040 2014-12
  • SEI ASTM F1163-15

Kask jest dostępny w kolorze: 

- czarna alcantara + górna wstawka czarna salcantara + ramka wstawki (trim) złoto-różowy chrom + znaczek samshield złoto-różowy chrom. 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 tygodni, w zależności od dostępności w hurtowni. W przypadku, gdyby czas oczekiwania miał się wydłużyć, niezwłocznie zostaną Państwo o tym poinformowani. 

Więcej informacji
Dostępność NA ZAMÓWIENIE 2 - 6 tygodni
Producent Samshield
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SAMSHIELD Kask Premium Alcantara Top - trim rose gold
Twoja ocena