DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
samshield-kask-shadowmatt-rose-gold-trim-rose-gold-blason-czarny.jpg

SAMSHIELD Kask Shadowmatt Rose Gold Trim

SAMSHIELD Kask Miss Shield ShadowGlossy

SAMSHIELD Kask Miss Shield ShadowGlossy

SAMSHIELD Kask ShadowGlossy

1 659,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: 5-14 dni
SKU
SAMSHIELD Kask ShadowGlossy

Aby kask był kompletny należy dobrać do niego wkład w wymaganym rozmiarze (podstawowy wkład jest w cenie kasku; zimowy wkład jest dodatkowo płatny). Do kasku dokładamy wkład do kasku Samshield  - Premium czarny lub zwykły szary (różnią się wyglądem), w zależności od dostępności na magazynie lub w hurtowni. Dostępne rozmiary wkładów są następujące: kask w rozmiarze S - wkłady 52 - 56; kask w rozmiarze M - wkłady 55 - 58; kask w rozmiarze L - wkłady 57 - 61. Prosimy o wpisanie w uwagach zamówienia wymagany rozmiar wkładu wg tabeli rozmiarów.W przypadku wydłużenia się czasu oczekiwania na kask obsługa sklepu internetowego skontaktuje się z Państwem.

Kask Shadowglossy należy do najnowszej linii kasków Samshielda. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu, stabilności oraz wydajności.

Zewnętrzna skorupa została wykonana czarnego, błyszczącego poliwęglanu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem powszechnie stosowany w najlepszych kaskach dla motocyklistów. Wewnętrzna strona skorupy została wyłożona polistyrenu o zróżnicowanej gęstości, który bardzo sprawnie pochłania energię powstałą podczas uderzenia. Zastosowano w tym modelu znany już system wkładów. Wkłady wykonane zostały ze specjalnej gąbki z efektem pamięci kształtu. Zapewnia on dużą stabilność kasku na głowie nawet podczas najbardziej gwałtownych ruchów. Dodatkowo stabilność kasku zapewnia odpowieni kształt paska podbródkowego. Dzięki badaniom antropomorficznym zaprojektowano taki kształt wewnętrznej skorupy, który gwarantuje idealne dopasowanie do kształtu głowy i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Również bardzo ważną kwestią stanowiącą o komforcie jest wydajny system wentylacji. W kaskach Samshield system przepływu powietrza został dyskretnie wkomponowany w skorupę kasku. Powietrze do wnętrza skorupy dostaje się poprzez otwór znajdujący się pod tarczą z logiem producenta, opływa następnie głowę odbierając nadmiar ciepła z wnętrza skorupy i zostaje usunięte poprzez tylne otwory wentylacyjne.

Skorupa kasku jest dostępna w trzech rozmiarach S, M, L. Do każdej skorupy pasuje od 4 do 5 rozmiarów wkładów (zgodnie z tabelą rozmiarową). Rozpiętość rozmiarowa wynosi od 52 cm do 61 cm. Zastosowanie wymiennych wkładów sprawdza się doskonale w przypadku dzieci, ponieważ wraz z ich wzrostem nie ma potrzeby wymiany całego kasku, a można natomiast zmienić sam wkład na większy. Wkłady ponadto mogą być prane w 30*C dzięki czemu łatwiej utrzymać odpowiednią higienę.

Kask spełnia wszystkie najważniejsze normy oraz certyfikaty bezpieczeństwa:

-CE VG1 01.040 2014-12

-SEI ASTM F1163-15

Wszystkie kaski Samshield posiadają paski typu Dressage Straps.

Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent Samshield
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SAMSHIELD Kask ShadowGlossy
Twoja ocena