darmowa dostawa od 299 zł 30 dni na zwrot towaru
BUTY DO JAZDY -15% WYJĄTKOWA OKAZJA!
VEREDUS Green Hoof 1000 ml

VEREDUS Green Hoof 1000 ml

STASSEK Smar do kopyt Equidura 1000 ml

Regular Price 68,00 zł Special Price 47,60 zł
Dostępność: 48h
SKU
351007
Balsam Equidura został stworzony do wszystkich kopyt z problemami. Wspomaga wzrost kopyta i elastyczność rogu kopytowego oraz kontroluje nawilżenie rogu każdego kopyta. Zawiera olej laurowy i dodatkowe wysoce efektywne  i pielęgnujące składniki, przez co polepsza elastyczność rogu kopytowego i utrzymuje go w należytej kondycji. Nie tylko zostawia warstwę na powierzchni kopyta, ale przenika głęboko w jego ściany i utwardza kopyto od środka. Zapewnia oddychanie rogu kopytowego. Equidura niezawodnie chroni kopyta od wysychania w lecie z powodu suchej ściółki z trocin, jak również przed rozmiękczeniem z powodu ekspozycji na wilgoć w postaci, np. wody lub uryny. Przywraca w sposób naturalny prawidłowe nawilżenie rogu kopytowego, który odzyskuje swoją elastyczność, co oznacza zapobieganie pęknięciom jak również powszechnemu problemowi jakim jest kopyto łamliwe. Jeśli koń jest podkuty, podkowy trzymają się znacznie dłużej.

Sposób użycia: zgodnie ze stanem kopyt, balsam Equidura powinien być stosowany według poniższych zaleceń:

- Kopyta zbyt suche - na kilka minut przed aplikacją, pozwól kopytom nasiąknąć wodą. Następnie nałóż balsam Equidura jedynie na ścianę kopyta i koronkę. Nie nakładać na podeszwę i strzałkę.
- Kopyta zbyt miękkie - nałóż balsam Equidura na suche kopyta i koronkę. Zastosuj go również na podeszwę kopyta oraz jeśli to konieczne na strzałkę. Strzałka musi być sucha i zdrowa. Dla koni chowu bezstajennego lub przy jeździe na mokrym podłożu, należy aplikować balsam przed jazdą.
- Normalne kopyta - dla pielęgnacji i ochrony należy nakładać codziennie na ścianę kopyta i koronkę

Uwaga: codzienne użycie zapewnia kopytom wytrzymałość i elastyczność. Jeśli nałożysz także 2 cm warstwę balsamu Equidura na sierść powyżej koronki, będzie on spływał wzdłuż ściany kopyta przez godziny z powodu ciepłoty ciała. To zapewnia bardzo skuteczną, długotrwałą pielęgnację.

Jeśli Twój koń ma problemy z kopytami, prosimy o przeczytanie opisu produktu Equisolid, specjalnego preparatu do strzałki i podeszwy.

Opakowanie: 1000 ml

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent końcówki kolekcji
W promocji Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STASSEK Smar do kopyt Equidura 1000 ml
Twoja ocena