9657_0.jpg

STASSEK Szampon z proteinami jedwabiu Equigold Premium 750 ml

VEREDUS Super Sheen Shampoo 500 ml

VEREDUS Super Sheen Shampoo 500 ml

STASSEK Szampon Equigold 500 ml

Regular Price 30,00 zł Special Price 25,50 zł
Dostępność: 5-10 dni
SKU
360007

Łagodny i delikatny, zawierający naturalne natłuszczające składniki. Equigold jest szamponem najwyższej jakości stworzonym z myślą o końskim włosiu i skórzeEquigold zawiera wyselekcjonowane specjalne składniki, które delikatnie i całkowicie oczyszczają włos i skórę koni. Posiada neutralne pH, nie zawiera środków zapachowych i jest wyjątkowo łagodny. Szampon nie pozbawia skóry i sierści jej naturalnych właściwości i nie wysusza jej, nawet gdy koń jest regularnie kąpany. Struktura włosa jest wzmocniona od samego korzenia bez żadnych podrażnień skóry. Equigold zachowuje naturalne funkcje ochronne skóry i sierści konia. Dlatego też może być używany w przypadku bardzo wrażliwych koni lub koni chowu bezstajennego. Equigold nadaje sierści miękkości i niezwykłego blasku. Grzywa i ogon stają się bardziej puszyste i łatwo je rozczesać.

Sposób użycia: Equigold jest nanoszony bezpośrednio na wilgotną sierść lub można go rozcieńczyć w wiadrze z wodą i nanieść za pomocą gąbki. Delikatnie wmasować, a po krótkim czasie całkowicie spłukać wodą. Podczas procesu tworzenia składu szamponu, została zwrócona uwaga na fakt, aby Equigold nie wytwarzał zbyt dużo piany, dzięki czemu może być z łatwością całkowicie spłukany, nie zostawiając pozostałości na sierści

Uwaga: jeżeli po umyciu szamponem Equigold zastosowany zostanie spray Equistar do ogona, grzywy i sierści, masz doskonale dostosowany program pielęgnacyjny, z długotrwałym efektem dla konia.

Opakowanie: butelka 500 ml.

Więcej informacji
Dostępność 5-10 dni
Producent Stassek
W promocji Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STASSEK Szampon Equigold 500 ml
Twoja ocena