Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
8a3ea72432f60336f4a8cb96239aa9f7.jpg

VEREDUS Curium Soap 500 ml

STASSEK Trójfazowe mydło w płynie Equifix 500 ml

41,00 zł
Dostępność: 5-10 dni
SKU
515007

3-fazowe mydło do skóry Equifix jest stworzone do gruntownego czyszczenia i natłuszczającej pielęgnacji ubrudzonej skóry, a nawet do eliminacji pleśni na skórzanych przedmiotach. Dzięki specjalnemu składnikowi jest w stanie zapobiec nowym atakom pleśni. Jako że 3-fazowe mydło do skór Equifix jest płynne, dociera do najbardziej ukrytych miejsc, gdzie może rozwijać się nowa pleśń. 3-fazowe mydło do skór Equifix jest innowacyjnym produktem do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony gładkiej skóry.

- Faza 1 delikatnie i gruntownie usuwa brud i każdą pleśń ze skóry.
- Faza 2 zaopatruje skórę we wszystkie odżywcze składniki, których ona potrzebuje. To czyni skórę elastyczną i impregnuje ją na głębokość porów z olejkami odżywczymi.
- Faza 3 aktywuje specjalną formułę ochronną, która zapewnia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia formowanie się pleśni.

Sposób użycia: nałóż obfitą ilość za pomocą szmatki lub gąbki i delikatnie wmasuj. 3-fazowe mydło do skór Equifix może być również nałożone na skórę za pomocą spryskiwacza. Pozostaw na krótko, aby mogło zadziałać, a następnie usuń nadmiar mydła szmatką bez meszku. Postępuj według tej samej  procedury przy użyciu 3-fazowego mydła do skór Equifix po zwyczajnym mydle do siodeł lub balsamie / oleju do skór. Regularne stosowanie przedłuża ochronę przed pleśnią. Odpowiednie do każdego rodzaju gładkiej skóry

Opakowanie: buteleczka 500 ml. 

Więcej informacji
Dostępność 5-10 dni
Producent Stassek
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STASSEK Trójfazowe mydło w płynie Equifix 500 ml
Twoja ocena