darmowa dostawa od 299 zł 30 dni na zwrot towaru
WALENTYNKI! 15% rabatu na cały koszyk z kodem: LOVE

"Biomechanika ruchu konia dla jeźdźców" Karin Blignault 48h

2457056_12129.jpg

"Bezprecedensu" Jerzy Milczarek 48h

"Trenuj z sercem" Karin Leibbrandt 48h

82,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
trenuj_z_sercem_48h

Biomechanika czterech wymiarów w szkoleniu współczesnego konia sportowego. Książka przeznaczona jest dla miłośników koni i entuzjastów wszelkich dyscyplin jeździeckich, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro koni i nie boją się wyzwań.

Karin Leibbrandt jest doświadczonym lekarzem weterynarii wyspecjalizowanym w zakresie treningu i rehabilitacji koni. Na co dzień pracuje w Holandii. Już kilkanaście lat temu zorientowała się, że stosowane metody leczenia, z którymi spotykała się podczas swojej praktyki weterynaryjnej, często zawodziły, gdy chodziło o problemy z szyją, grzbietem czy miednicą. Zaczęła więc szukać przyczyn tych dolegliwości i zaobserwowała, że jeśli podczas szkolenia jakiś element równowagi, postawy lub ruchu konia nie jest zachowany, wywiera to negatywny wpływ na zdrowie i dobrostan zwierzęcia. Rozwiązaniem może być zatem prawidłowo poprowadzony trening konia. Tak powstała autorska metoda trenowania koni, czyli 4DimensionDressage. W procesie tym kluczową rolę odgrywa jeździec: to od niego zależy sukces. Żadne zabiegi ani leczenie nie zastąpią prawidłowo prowadzonego treningu.

Książka, która trafia teraz w ręce polskiego czytelnika, opisuje szczegółowo, jak nauczyć konia poruszania się w równowadze i samoniesieniu w czterech wymiarach ruchu, by ujawnił pełnię swojego potencjału. Autorka ma nadzieję, że dzięki niej jeźdźcy i właściciele koni - niezależnie od uprawianej dyscypliny jeździeckiej i poziomu wyszkolenia - dostaną narzędzia, których potrzebują, by zachować konie w zdrowiu i sprawności. Karin udowadnia też, że tylko trening poprowadzony z sercem, nastawiony na dobro konia, pomoże w uzyskaniu najlepszych wyników sportowych.

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Producenci książek różni
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:"Trenuj z sercem" Karin Leibbrandt 48h
Twoja ocena