Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
4aa354d87284d5b96af3e981cec5b89f.jpg

VEREDUS Ochraniacze piętkowe Tekno Shield

VEREDUS Ochraniacze piętkowe Carbon Shield

759,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: 2-6 tygodni
SKU
veredus.carbon.shield

Rewolucyjny ochraniacz zaprojektowany w celu zapewnienia całkowitej ochrony piętki kopytowej. Jego solidne wykonanie zapewnia całkowitą ochronę w każdych warunkach. Anatomiczny kształt i elastyczny materiał gwarantują perfekcyjne dopasowanie do piętki kopytowej konia i jednocześnie zapobiegają przemieszczaniu się ochraniacza. Dodatkowo Carbon Shield posiada węglowe osłony, które chronią miejsca najbardziej narażone na stłuczenia.

 

Ochraniacze Carbon/Tekno/Piaffe Shield zostały specjalnie zaprojektowane aby chronić całą okolice pięty konia podczas pracy i występów w zawodach; użycie w innych celach jest niewskazane (wypas, transport, itd.). Jest to produkt ochronny zaprojektowany tak, by zapobiegać urazom, który spełni swoje zadanie, gdy zostanie dopasowany tak, by dobrze przylegał do pięty konia. Uderzenie może skutkować uszkodzeniem ochraniacza. Nie wynika to z wady produktu, jako że Carbon/Tekno/Piaffe Shield zostały wykonane z wytrzymałych, elastycznych i amortyzujących materiałów, które zapewniają skuteczność ich głównej funkcji, czyli ochrony okolic pięty, a nie niezniczalność produktu. W przypadku uszkodzenia ochraniacza podczas użytkowania, tylko w niektórych przypadkach może on zostać naprawiony za uiszczeniem opłaty. Koszt usługi zależy od stopnia uszkodzenia produktu. W celu ustalenia kosztów naprawy prosimy o kontakt ze sprzedawcą, u którego zakupili Państwo ochraniacze.

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 tygodni, w zależności od dostępności w hurtowni. W przypadku, gdyby czas oczekiwania miał się wydłużyć, niezwłocznie zostaną Państwo o tym poinformowani. 

Więcej informacji
Dostępność2-6 tygodni
ProducentVeredus
W promocjiNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VEREDUS Ochraniacze piętkowe Carbon Shield
Twoja ocena