Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
08fa1f4dea3090ecd2ed65ed02bab84e.jpg

VEREDUS Ochraniacze piętkowe Carbon Shield

7e791ee4b7143893ebe421a5b70cd1f4.jpg

WALDHAUSEN Osłonki na piętki

VEREDUS Ochraniacze piętkowe Tekno Shield

439,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: 2-6 tygodni
SKU
veredus.tekno.shield

Rewolucyjne ochraniacze (kalosze) zapewniające ochronę piętki.Wykonane z lekkiego tworzywa. Dzięki zapięciom na rzep i trwały zatrzask, nie przekręcają się podczas jazdy.

Ochraniacze Carbon/Tekno/Piaffe Shield zostały specjalnie zaprojektowane aby chronić całą okolice pięty konia podczas pracy i występów w zawodach; użycie w innych celach jest niewskazane (wypas, transport, itd.). Jest to produkt ochronny zaprojektowany tak, by zapobiegać urazom, który spełni swoje zadanie, gdy zostanie dopasowany tak, by dobrze przylegał do pięty konia. Uderzenie może skutkować uszkodzeniem ochraniacza. Nie wynika to z wady produktu, jako że Carbon/Tekno/Piaffe Shield zostały wykonane z wytrzymałych, elastycznych i amortyzujących materiałów, które zapewniają skuteczność ich głównej funkcji, czyli ochrony okolic pięty, a nie niezniczalność produktu. W przypadku uszkodzenia ochraniacza podczas użytkowania, tylko w niektórych przypadkach może on zostać naprawiony za uiszczeniem opłaty. Koszt usługi zależy od stopnia uszkodzenia produktu. W celu ustalenia kosztów naprawy prosimy o kontakt ze sprzedawcą, u którego zakupili Państwo ochraniacze.

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 tygodni, w zależności od dostępności w hurtowni. W przypadku, gdyby czas oczekiwania miał się wydłużyć, niezwłocznie zostaną Państwo o tym poinformowani. 

Więcej informacji
Dostępność2-6 tygodni
ProducentVeredus
W promocjiNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VEREDUS Ochraniacze piętkowe Tekno Shield
Twoja ocena