DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
czar.png

TORPOL Ochraniacze stajenne magnetyczne Nelson tylne - czarne roz S WYPRZEDAŻ 48h

MUSTANG Ocieplacze stajenne (4 szt.) czarne 48h

MUSTANG Ocieplacze stajenne (4 szt.) czarne 48h

WALDHAUSEN Ochraniacze regeneracyjne W-Health&Care 48h

Regular Price 450,00 zł Special Price 360,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 360.00 zł
Dostępność: 48h
SKU
386601_48h

Ochraniacze W-Health & Care posiadają 3 funkcje - wibrowania, chłodzenia lub ogrzewania, dzięki czemu wspomagają regenerację końskich nóg w przypadku urazów, rozgrzewki i rozluźnienia lub po intensywnym treningu. Dobrze sprawdzi się także przy leczeniu urazów ścięgien, ponieważ może wspomagać wyrównanie włókien ścięgien podczas fazy gojenia. Funkcja chłodzenia umożliwia precyzyjne działanie na nodze oraz działa przeciwzapalnie. Funkcja wibracji aktywna w czasie chłodzenia może zminimalizować obrzęki i poprawić krążenie krwi w nodze.
Zimą lub podczas dłuższych okresów odpoczynku ochraniacz W-Health & Care jest idealny do rozgrzewania tkanek miękkich i pobudzenia krążenia w końskiej nodze - dzięki temu ścięgna są bardziej elastyczne i mniejsze jest ryzyko kontuzji.

Funkcja wibrowania i podgrzewania buta może być regulowana na trzech różnych poziomach, a tym samym optymalnie dostosowana do potrzeb konia.

Ochraniacz jest dostarczany w specjalnej torbie chłodzącej, dzięki czemu wkłady chłodzące utrzymują temperaturę w drodze do stajni. W zestawie powerbank, kabel ładujący i wkłady chłodzące.

Długość: 35 cm

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Waldhausen
W promocji Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WALDHAUSEN Ochraniacze regeneracyjne W-Health&Care 48h
Twoja ocena