podkladka-zelowa-middle-riser-acavallo.jpg

ACAVALLO Podkładka korygująca środek 48h

acavallo-memory-foam-half-pad-1200x1200.jpg

ACAVALLO Podkładka memory Foam Half Pad 48h

WINDEREN Podkładka pod siodło skokowa 48h

1 055,00 zł
Dostępność: Wybierz opcje
Tylko %1 pozostał
SKU
winderen-sj_48h

Zaawansowana technologicznie podkładka pod siodło Winderen.  Dzięki swojej innowacyjnej pięciowarstwowej budowie zapewnia maksimum przyjemności z jazdy zarówno jeźdźcom jak i koniom. Zobacz jak połączyliśmy naukę i technologię z komfortem i elegancją.

Warstwa pierwsza-  BALLISTIC NYLON UPPER SHELL

Wymienna, odporna na przetarcia i wytrzymała górna powłoka. Chroni pozostałe warstwy przed wpływem czynników zewnętrznych oraz umożliwia zespolenie siodła z podkładką bez efektu wysuwania się.

Warstwa druga-  DYNAMIC STABILIZATION LAYER

Nowoczesny materiał, którego zadaniem jest zwiększenie efektywnej powierzchni przylegania siodła do grzbietu konia oraz jednoczesna stabilizacja w kilku płaszczyznach. Warstwa precyzyjnie wyrównuje niedoskonałości związane z niedopasowaniem siodła.

Warstwa trzecia-  FORCE EQUALIZER

Nienewtonowski materiał stosowany we współczesnym przemyśle militarnym, który łączy wysoką elastyczność z potencjałem do przechwytywania i pochłaniania energii kinetycznej. Skalibrowany pod kątem wychwytywania skokowych ilości energii by absorbować niepożądany nadmiar siły dosiadu.

Warstwa Czwarta-  BIOMECHANICAL CONNECTIVE TISSUE

Biomechaniczna tkanka syntetyczna stworzona z myślą o znajdujących się poniżej podkładki mięśniach, której zadaniem jest zmniejszenie obciążenia mięśni grzbietu konia i wsparcie ich rozluźnienia oraz rozbudowy.

Warstwa Piąta-  KEVLAR BOTTOM SHELL

Warstwa której zadaniem jest zapewnić podkładce Back Protect Solution najwyższą przyczepność do czapraka, co zapobiega przesuwaniu się siodła. Porowata struktura siatki kevlarowej sprawia, że warstwa jednocześnie napowietrza system absorberów i izoluje je od wilgoci.

 

Zalety podkładek Winderen: 

WYMIENNA POWŁOKA UPPER SHELL 

System wymiennych pokrowców dostępnych w 10 kolorach pozwala używać jednej podkładki Winderen zarówno na treningach jak i zawodach. 

OTWARTY KŁĄB 

Podkładkę pod siodło Winderen - Back Protect Solutionzaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksimum swobody ruchów i zniwelowaniu ucisku na wyrostki kolczyste kręgosłupa.

ŁATWA W TRANSPORCIE 

Podkładkę Winderen - Back Protect Solution można w łatwy sposób złożyć, ułatwiając tym samym jej transport oraz przechowywanie.

Podkładka dostępna jest w dwóch wersjach grubości- 10 i 18 mm.

- Back Protect Solution - Comfort (18mm grubości) pasująca do przeważającej ilości siodeł.

-  Super cienka podkładka Winderen Slim (10 mm grubości) została zaprojektowana na specjalne życzenie zawodników posiadających siodła idealnie dopasowane do swoich koni.

ROZMIAR PODKŁADKI 17":  Waga podkładki:  Wersja Comfort: 600g  Wersja Slim: 490g  Długość podkładki: 617mm

ROZMIAR PODKŁADKI 18": Waga podkładki:  Wersja Comfort: 630g  Wersja Slim: 520g  Długość podkładki: 637mm\

PO WIĘCEJ ZDJĘĆ KONKRETNEGO KOLORU PODKŁADKI ZACHĘCAMY DO KONTAKTU ZE SKLEPEM INTERNETOWYM. PODKŁADKA DOSTARCZANA JEST DO KLIENTA W ELEGANCKIM DREWNIANYM PUDEŁKU.

Więcej informacji
ProducentWinderen
W promocjiNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WINDEREN Podkładka pod siodło skokowa 48h
Twoja ocena