DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI! ★ Z uwagi na dużą ilość zamówień informujemy, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć.
✻ KALENDARZ ADWENTOWY ✻✻ Świąteczne promocje! Ruszamy od 1 grudnia! Obserwujcie! ✻
Equinox-Hooves.jpg

YARROWIA Equinox Hooves 2,5 kg 48h

YARROWIA Equinox Skin Formula 3 x 500 ml 48h

335,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
yarrowia_skin_48h

Tarzanie się, słońce, reakcje alergiczne na owady, obtarcie od sprzętu jeździeckiego to tylko niektóre aspekty mogące przyczynić się do problemów skórnych. Stan skóry oraz okrywy włosowej nie tylko odbijają się na wyglądzie konia, ale też na jego zdrowiu i zachowaniu. Duże swędzenie powoduje podenerwowanie, a koń szuka ratunku, drapiąc się o różne przedmioty i bardziej pogarsza swój stan.

Mieszanka paszowa uzupełniająca Equinox Skin powstaje z mieszaniny tłoczonych na zimno olejów roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3,6,9. Specjalna kompozycja oleju lnianego, oleju z wiesiołka, oleju z ogórecznika oraz oleju z pestek czarnej porzeczki w formie bioestrów sprawia, że produkt jest wysoce przyswajalny i łatwo dostępny dla organizmu.

Zawarta w estrach witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zawarte w preparacie estry kwasów omega-3 pomagają zmniejszyć poziom substancji prozapalnych oraz przyczyniają się do poprawy kondycji skóry i okrywy włosowej.

Materiał paszowy: bioestry kwasów omega-3,6 pochodzące z oleju: lnianego, ogórecznika, wiesiołka, czarnej porzeczki. 100% estrów etylowych wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 (47% vol.), omega-6 (27% vol.) oraz omega-9 (26% vol.).

Pierwsza kuracja – 25 dni.

Wskazane jest rozpoczęcie podawania produktu od mniejszych ilości i stopniowe podnoszenie porcji:

5 dni – 20 ml/dzień/koń ok. 500 kg m.c.

10 dni – 40 ml/dzień/koń ok. 500 kg m.c.

10-12 dni – 80-100 ml/dzień/koń ok. 500 kg m.c.

Kolejne tygodnie:

Porcja standardowa: 50 ml/dzień/koń ok. 500 kg m.c.

Zalecaną porcję standardową można zwiększać, nie należy jednak przekraczać 300 ml dziennie na dorosłego konia o wadze ok. 500 kg.

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Yarrowia Equinox
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:YARROWIA Equinox Skin Formula 3 x 500 ml 48h
Twoja ocena