WAKACYJNA PROMOCJA! DARMOWA DOSTAWA OD 99 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!

Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy następujące rabaty:

1. Darmowa dostawa: przy zamówieniach powyżej 300 zł o wadze do 30 kg oraz przedpłacie na konto, koszty przesyłki pokrywa sklep. 

2. Stały rabat do 7%: klientom posiadającym konto w naszym sklepie internetowym oferujemy następujące progi rabatowe:

  • od 500 zł (50 punktów) - 2% rabatu
  • od 800 zł (80 punktów) - 5% rabatu
  • od 2500 zł (250 punktów) - 7% rabatu

Rabaty są naliczane na podstawie zebranych punktów - za każde wydane 10 zł przysługuje 1 punkt. Punkty zostają zapisane na koncie w momencie wysłania/odebrania zamówienia.

3. Dodatkowe punkty można zebrać zapisując się do newslettera na naszej stronie (10 pkt), a za każdą wystawioną opinię jako zarejestrowany klient (po jej akceptacji ze strony sklepu) otrzymasz dodatkowo 1 punkt. 

4. Rabaty naliczane są automatycznie przez nasz system podczas składania zamówienia. 

5. Rabaty ani zniżki nie sumują się

 


Posiadasz Kartę Stałego Klienta sklepu PASI-KONIK wydaną w sklepie stacjonarnym? Jeśli tak, to aby móc korzystać ze swoich rabatów przy zamówieniach składanych w naszym sklepie internetowym najpierw załóż w nim konto, potem napisz do nas maila na adres internet@pasi-konik.pl i podaj w nim kod kreskowy ze swojej karty. Twój rabat zostanie przypisany na stałe do twojego konta internetowego.

Chcesz poczytać o systemie rabatowym w naszych sklepach stacjonarnych? Tutaj możesz pobrać regulamin, a tutaj Formularz Karty Stałego Klienta. Aby przystąpić do naszego programu lojalnościowego należy go wypełnić i przynieść do sklepu wraz z paragonami na kwotę min. 800 zł. Formularz również jest dostępny na miejscu w każdym z naszych sklepów. Zapraszamy!

Więcej o naszych programach lojalnościowych możesz poczytać tutaj.