WAKACYJNA PROMOCJA! DARMOWA DOSTAWA OD 99 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!

Rabaty dla stałych klientów

Rozpieszczaj siebie i swojego konia kupując taniej! Nagradzamy lojalność.

Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy następujące rabaty:

1. Darmowa dostawa: przy zamówieniach powyżej 299 zł o wadze do 25 kg, koszty przesyłki pokrywa sklep.

2. Stały rabat do 7%: klientom posiadającym konto w naszym sklepie internetowym oferujemy następujące progi rabatowe:
od 500 zł - 2% rabatu
od 800 zł - 5% rabatu
od 2500 zł - 7% rabatu

3. Rabaty naliczane są automatycznie przez nasz system w momencie zrealizowania zamówienia. Podane kwoty są sumą wszystkich zrealizowanych zakupów wykonanych przez klienta w sklepie www.pasi-konik.pl.od momentu jego zarejestrowania w sklepie. Rabat nalicza się od następnego zamówienia.

4. Zapisz się do naszego newslettera teraz i nie przegap kolejnej promocji. 

5. Co jakiś czas organizujemy akcje promocyjne, polegające na przecenie różnych grup produktów lub dołączaniu do zakupów kuponów rabatowych z kodami zniżkowymi na zakupy w naszym sklepie. Kod należy wpisać w okienku 'zastosuj kod rabatowy' podczas składania zamówienia.

5. Rabaty ani zniżki nie łączą się. Zawsze automatycznie jest naliczana większa, bardziej korzystna zniżka.

Posiadasz Kartę Stałego Klienta sklepu PASI-KONIK wydaną w sklepie stacjonarnym?

Jeśli tak, to aby móc korzystać ze swoich rabatów przy zamówieniach składanych w naszym sklepie internetowym najpierw załóż w nim konto, potem napisz do nas maila na adres internet@pasi-konik.pl i podaj w nim na jakie dane została założona karta w sklepie stacjoarnym. Twój rabat zostanie przypisany na stałe do twojego konta internetowego. Nowym klientom dajemy możliwość przypisania ich rabatu do swojego konta internetowego od razu w momencie zakładania karty stałego klienta.

Naszym stałym klientom w sklepach stacjonarnych oferujemy rabat w wysokości 5%. Aby go otrzymać należy najpierw dokonać zakupów na kwotę minimum 800 zł. Rabat naliczany jest przy kolejnych zakupach. W sklepach stacjonarnych można się zapoznać z regulaminem programu lojalnościowego. Rabat jest bezterminowy.

Zachęcamy również do skorzystania z kart stempelkowych, które umożliwiają uzbierane stempelki wymieniać na korzystne rabaty. Po więcej szczegółów zapraszamy na sklepy stacjonarne.  

WAŻNE: Zarówno w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych promocje są przeprowadzane oddzielnie i nie pokrywają się.