DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!

exchange serwis

Wszystkie paczki prosimy wysyłać na adres:

Sklep Jeździecki PASI-KONIK
ul. Ładna 23, 03-629 Warszawa
tel. 603 98 88 24
 

Pliki do pobrania i teksty do poczytania:

- formularz zwrotu - FAQ dotyczący zwrotu

- formularz wymiany - FAQ dotyczący wymiany

- formularz reklamacji - FAQ dotyczący reklamacji

Powyższe formularze to są jedynie przykładowe formy i skorzystanie z formularzy nie jest warunkiem skutecznego dokonania czynności. 


exchange serwisPierwsza wymiana GRATIS!

W ciągu 30 dni od momentu odebrania przesyłki od przewoźnika możecie Państwo dokonać wymiany towaru. Może być to wymiana na ten sam produkt, ale w innym rozmiarze lub kolorze bądź też na zupełnie inny towar. W tym celu musicie Państwo odesłać do nas produkt na wymianę wraz z paragonem (lub jego kopią) oraz wypełnionym formularzem wymiany. Paczkę odsyłacie do nas na swój koszt, natomiast przesyłka od nas z wymienionym produktem zostanie do Państwa wysłana bez żadnych dodatkowych opłat.

Tylko w przypadku pierwszej wymiany przesyłka ze strony sklepu jest gratis. Jeśli ten sam produkt będzie ponownie wymieniany, przy kolejnej wysyłce wymienionego produktu zostaną naliczone koszty kuriera. Bardzo prosimy o uwzględnienie, że produkt na wymianę często musimy dla Państwa sprowadzić z hurtowni, co wiąże się z czasem oczekiwania podanym na stronie przy danym produkcie.


Prawo odstąpienia od umowy

Będąc konsumentami mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (PASI-KONIK S.C. Aleksandra Fertacz, Ryszard Fertacz, ul. Ładna 23, 03-629 Warszawa; internet@pasi-konik.pl; telefon 603 98 88 24) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). 

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest na naszej stronie i możecie go Państwo pobrać tutaj. Mogą Państwo skorzystać z tego formularza odstąpienia od umowy i przesłać go do nas wraz ze zwracanym produktem (produktami) oraz dowodem zakupu (kopia paragonu lub faktury zakupu) - zdecydowanie ułatwi nam to zidentyfikowanie zwrotu i przypisanie właściwemu Konsumentowi, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem wpłaty.

Zwracany produkt odsyłacie Państwo do nas na swój koszt. Nie zwracamy Państwu kosztów przesyłki zwrotnej do nas. 

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

  • w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;
  • w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych;
  • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism.

 

NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH PRZESYŁEK ODESŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM.