DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
-20% NA CAŁY ASORTYMENT FIRMY HKM ✓ promocja trwa do 28.02.24 ✓
BR Wędzidło zwykłe podwójnie łamane pełne 14 mm 48h

BR Wędzidło zwykłe podwójnie łamane pełne 14 mm 48h

9875_1.jpg

HKM Wędzidło podwójnie łamane z argentanu 18 mm 48h

BR Wędzidło oliwkowe podwójnie łamane Curved Soft Contact 14 mm 48h

225,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: Wybierz opcje
SKU
252052M_48h

Podwójnie łamane pełne wędzidło oliwkowe ze ścięgierzem wykonanym z Cupriganu. Kółka wędzidłowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Cuprigan to stop składający się z 89% miedzi, 7% aluminium, 3% żelaza i 1% cynku. Proces oksydacyjny stopu nadaje wędzidłu przyjemny zapach i smak. Anatomiczny design wędzidła pozwala lepiej ułożyć mu się w pysku, dzięki czemu jest delikatniejsze i lepiej rozkłada nacisk. Zestawienie tych cech sprawia, że wędzidło zachęca konia do żucia i produkcji śliny, a także ułatwia osiągnięcie delikatnego kontaktu z wrażliwym końskim pyskiem. Wędzidło wywiera niewielki nacisk na pysk. Łatwo obracające się pierścienie sprawiają, że to wędzidło pozostawia możliwość ruchu w pysku i czyni je jednym z chętniej akceptowanych.

Wędzidło oliwkowe posiada nie obracające się kółka wędzidłowe, dzięki czemu pomoce jeździeckie wyraźnieją oddziaływują na koński pysk. Będzie bardziej dopasowanym wędzidłem dla koni, które mają tendencje do zbyt intensywnego bawienia się wędzidłem. Wędzidło składa się z trzech części, z których środkowa leży płasko na języku i wywiera na niego większy nacisk niż wędzidło pojedynczo łamane.

Średnica kółek wędzidłowych: 65 mm

Grubość ścięgierza: 12 mm

Więcej informacji
Producent BR
W promocji Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BR Wędzidło oliwkowe podwójnie łamane Curved Soft Contact 14 mm 48h
Twoja ocena