DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
b800dd4df1911825773ecf55c5f47373.jpg

BR Wędzidło Mullen Mouth 16mm 48h

BR Wędzidło podwójnie łamane z rolkami 16mm 48h

188,00 zł
Tylko %1 pozostał
Dostępność: Wybierz opcje
SKU
251109_48h

Wędzidło z podwójnym łamaniem wyróżnia się ścięgierzem, który składa się ze smakowych wiśniowych wałków pokrytych powłoką Sweet Iron. Ruchome wałki sprawiają, że koń chwyta je i bawi się nimi. Zapewnia to nie tylko rozluźnienie, ale także naturalną produkcję śliny i dobrą akceptację wędzidła. Ponadto ruchome rolki utrudniają koniowi niepożądane parcie na wędzidło.

Anatomiczna konstrukcja podąża za kształtem pyska konia, tworząc delikatny i równomierny rozkład nacisku. W przypadku wędzidła z podwójnym łamaniem, ścięgierz składa się z trzech części. Środkowa część wędzidła leży płasko na języku. Powoduje to większy nacisk na język niż w przypadku wędzidła z pojedynczym łamaniem. Im grubsza część środkowa, tym większy nacisk na język. Luźny pierścień snaffle pozwala wędzidłu swobodnie poruszać się względem pierścieni. Ten typ wędzidła pozwala na wiele ruchów, co czyni go jednym z najłatwiej akceptowalnych wędzideł.

Grubość ścięgierza: 14mm.

Konserwacja: Jeśli wędzidło Sweet Iron nie jest używane przez jakiś czas, na ścięgierzu może pojawić się pomarańczowo-brązowa warstwa rdzy. Można ją łatwo usunąć, przecierając je wilgotną szmatką.

Więcej informacji
Producent BR
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BR Wędzidło podwójnie łamane z rolkami 16mm 48h
Twoja ocena