WAKACYJNA PROMOCJA! DARMOWA DOSTAWA OD 99 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI!
275.carr_day_martin_protection_plus_salbe_a.jpg

C&D&M Protection Plus - maść na grudę 500 ml

gruda300.jpg

BLACK HORSE Maściowa kuracja na grudę Skin Protection 300 ml

C&D&M Wound Cream - krem na rany i grudę 200 g

79,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
HE035

Antybakteryjny krem na rany wspomagający naturalny proces gojenia.

Krem na rany łagodnie wygładza i wspomaga naturalny proces gojenia się. Idealny do niewielkich przecięć, zadrapań, odparzeń i otarć. Również niezastąpiony w mokrych i wilgotnych warunkach. Zawiera tlenek ołowiu w celu stworzenia nietłustej i oddychającej ochrony przeciwko potencjalnym zanieczyszczeniom. W zimowych warunkach pomaga zmiękczyć i usunąć wszelkie istniejące strupy i tworzy barierę wodoodporną. Również zawiera wyciąg z olejków z żywicą o antybakteryjnych właściwościach. Pozwala skórze oddychać swobodnie i goić się poprawnie nawet w trudnych warunkach.

SPOSÓB UŻYCIA: Na niewielkie skaleczenia. Przed aplikacją upewnić się, że skóra jest dokładnie oczyszczona i wysuszona . Nałożyć krem obficie, upewniając się iż cała uszkodzona powierzchnia skóry jest pokryta. W zależności od potrzeb zabieg należy powtórzyć raz do dwóch razy dziennie. U koni które cierpią na zimowe problemy skórne, należy stosować codziennie aż do osiągnięcia zadowalającego rezultatu.


Uwaga: jeśli przy dłuższym stosowaniu nie nastąpi poprawa stanu skóry należy skonsultować się z lekarzem. Produkt przechowywać z dala od dzieci, w temperaturze pokojowej w oryginalnym opakowaniu.

GŁÓWNE SKŁADNIKI: Olej z drzewa herbacianego Tlenek cynku. 

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Carr&Day&Martin
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:C&D&M Wound Cream - krem na rany i grudę 200 g
Twoja ocena