DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI! ★ Z uwagi na dużą ilość zamówień informujemy, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć.
✻ KALENDARZ ADWENTOWY ✻✻ 1-4 grudnia BR-20% ✻
KERBL Uchwyt bramowy z hakiem i sprężyną naciągową - petrol

KERBL Uchwyt bramowy z hakiem i sprężyną naciągową - petrol

PHARMAKAS CLAC Insect Protection, 500ml

90,00 zł
Dostępność: 5-14 dni
SKU
3905218

CLAC Insect Protect Spray z ikarydyną to bezpieczna i niezawodna ochrona przed owadami, takimi jak muchy, bzy i kleszcze. Wysoka ochrona działa natychmiast po aplikacji, a obrona utrzymująca się na tym samym poziomie przez wiele godzin rozwija się nawet w przypadku silnego pocenia się. Dzięki specjalnemu składnikowi ikaridynie ten wysokowydajny spray zapewnia wyjątkowo długotrwałe działanie, a jednocześnie jest przyjazny dla skóry i sierści. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​ikarydyna nie wywołuje reakcji alergicznych i jest dobrze tolerowana. Dlatego spray jest szczególnie odpowiedni dla koni o wrażliwej skórze. Innowacyjna butelka z rozpylaczem gwarantuje łatwość użycia, bezgłośną aplikację przy delikatnym, równomiernym rozpyleniu oraz możliwość całkowitego opróżnienia.

Stosowanie: Przed użyciem dobrze wstrząśnij! Rozpylić równomiernie na warstwę. Wskazówka: w przypadku wrażliwych miejsc należy zastosować żel CLAC Insect Protect.

Uwaga: Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie. 

Informacje o zagrożeniach

- Łatwopalna ciecz i pary. 

- Działa drażniąco na oczy.

Zawartość: 500 ml

Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent Waldhausen
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PHARMAKAS CLAC Insect Protection, 500ml
Twoja ocena