DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI! ★ Z uwagi na dużą ilość zamówień informujemy, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć.
✻ KALENDARZ ADWENTOWY ✻✻ Świąteczne promocje! Ruszamy od 1 grudnia! Obserwujcie! ✻
SPILLERS Shine + Conditioning Mix 20kg

SPILLERS Shine + Conditioning Mix 20kg

SPILLERS Gro N'Win Stud Balancer 20 kg

SPILLERS Gro N'Win Stud Balancer 20 kg

SPILLERS Digest + Conditioning Cubes 20kg

110,00 zł
Dostępność: 5-14 dni
SKU
digest.conditioning.cubes

Spillers Digest + Conditioning Cubes to pasza o wysokiej zawartości włókna oraz o niskiej zawartości skrobi dla dobrej kondycji i zdrowia układu trawiennego.

Wysokokaloryczna pasza kondycjonująca stworzona do budowania kondycji przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego układu trawiennego.

Bogata w wysokostrawne włókno oraz w olej, aby zapewnić powolne uwalnianie energii i zmniejszyć zależność od skrobi zbożowej.

Niska zawartość skrobia, bez melasy bez dodatku cukru zmniejsza ryzyko pobudliwości i wspiera zdrowie żołądka i trawienia.

Z pre- i probiotykami, aby wspierać zdrową populację dobrych bakterii.

Z wysokiej jakości białkiem, które wspomaga prawidłowe napięcie mięśni i rozwój linii górnej.

Z dodatkiem witamin i minerałów, aby zapewnić zrównoważoną dietę każdego dnia.

Skład: Pszenica, Owies, Łuski Soi (GM), Ekstrakt ze słonecznika, Otręby ryżowe, Niemelsaowane wysłodki buraczane, Węglan wapnia, Olej rzepakowy, Sól, Witamina E. Witaminowy i mineralny premiks, FOS (prebiotyk), Żywe kultury drożdży, Lizyna.

Energia strawna (MJ / kg) 12,0

Olej (%) 6,0

Białko (%) 14,0

Włókno (%) 18,0

Skrobia (%) 11,5

Cukier (%) 3,0

Witamina A (iu / kg) 10000

Witamina D3 (iu / kg) 1500

Witamina E (iu / kg) 450

Selen (mg / kg) 0,40

Miedź (mg / kg) 30

Cynk (mg / kg) 120

Zalecane żywienie:

500 kg konia w lekkiej i średniej pracy: 3 kg SPILLERS Digest + Conditioning dziennie podzielonych na minimum 2 posiłki. Podwójna garść SPILLERS Conditioning Fiber na posiłek.

600 kg konia w lekkiej i średniej pracy: 3,5–5 kg SPILLERS Digest + Conditioning dziennie podzielone na posiłki o masie nie większej niż 2 kg. Podwójna garść SPILLERS Conditioning Fiber na posiłek.

Opakowanie 20kg.

Istnieje możliwość zamówienia paszy, ale jedynie z odbiorem osobistym w naszych sklepach w Warszawie. Nie wysyłamy paszy!

Czas oczekiwania na pasze wynosi około 14 dni roboczych. W przypadku, gdy w produkcie czas oczekiwania wyświetla się jako "48h" oznacza to, że pasza ta znajduje się w sklepie przy ulicy Ładnej 23, na Targówku. Jej odbiór osobisty możliwy jest tylko tam. W przypadku naszego drugiego sklepu przy al. Wilanowskiej 364b czas oczekiwania na paszę wynosi zawsze do 14 dni roboczych. Pasza nie będzie przewożona pomiędzy sklepami. 

Czasami zdarza się, że pasza jest chwilowo niedostępna u naszego dostawcy. Może to spowodować wydłużenie czasu realizacji zamówienia. W takich przypadkach będziemy na bieżąco informować odnośnie terminu realizacji zamówienia. 

Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent Producenci pasz różni
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SPILLERS Digest + Conditioning Cubes 20kg
Twoja ocena