DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI! ★ Z uwagi na dużą ilość zamówień informujemy, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć.
✻ KALENDARZ ADWENTOWY ✻✻ 1-4 grudnia BR-20% ✻
SPILLERS Lay Off Mix 20kg

SPILLERS Lay Off Mix 20kg

SPILLERS High Fibre Cubes 20kg

108,00 zł
Dostępność: 5-14 dni
SKU
high.fibre.cubes

SPILLERS High Fibre Cubes jest zaaprobowaną weteryneryjnie, łagodną, niskokaloryczną paszą, doskonałą dla każdego konia lub kuca spędzającego większość czasu w boksie, mającego mało ruchu (również z powodu rekonwalescencji po urazach, chorobie lub operacji).

SPILLERS High Fibre Cubes jest rekomendowany przez stowarzyszenie The Laminitis Trust jako doskonałe pożywienie dla koni i kuców zagrożonych ochwatem. 

Niska zawartość skrobi przy jednoczesnej wysokiej ilości błonnika sprawia, że SPILLERS High Fibre Cubes jest idealną paszą dla koni z chorobą wrzodową lub ze skłonnościami do kolek a także z cierpiących na miopatie mięśniowe. 

SPILLERS High Fibre Cubes nie wywołuje nadpobudliwości, dzięki czemu nie ma nic lepszego dla nadaktywnych koni będących w lekkim treningu. Cechuje się unikalnym systemem Bio-active - jest to mieszanka naturalnych składników zawierających błonnik, pomagająca utrzymać zdrowie i układ pokarmowy w dobrym stanie.  Zawiera prebiotyki i probiotyki

Ta pasza jest wręcz idealna dla starszych koni ze słabymi zębami, ponieważ rozpuszcza się w letniej wodzie przez 30 minut tworząc łatwą do zjedzenia papkę. 

Składniki odżywcze:

Energia (MJ/kg) 8.4

Olej (%) 2.75

Białko (%) 10

Błonnik (%) 20

Skrobia (%) 10

Witamina A (IU/kg) 10,000

Witamina D3 (IU/kg) 1,500

Witamina E (IU/kg) 200

Miedź (mg/kg) 22

Cynk (mg/kg) 100

Selen (mg/kg) 0.2 

Skład: Łupiny pszenne, ekstrakt ziaren słonecznika, łupiny owsiane, otręby ryżowe, granulki z trawy, melasa, węglan wapnia, premiks witaminowo - mineralny, sól, fosforan dwuwapniowy, żywe kultury drożdży, Fruktooligosacharydy (FOS).

Zalecane żywienie:

Kuc o wzroście ok 130cm i masie ciała 250kg, lekko pracujący: High Fibre Cubes dziennie – podzielone na min. 2 posiłki Miarka (ok 200g) sieczki SPILLERS Happy Hoof Siano - bez ograniczeń.

Koń o wzroście 170cm i masie ciała 500 kg, lekko pracujący: 1,5kg SPILLERS3kg SPILLERS High Fibre Cubes dziennie – podzielone na min. 2 posiłki Miarka (ok 200g) sieczki SPILLERS Happy Hoof Siano - bez ograniczeń.

Opakowanie 20kg.

Istnieje możliwość zamówienia paszy, ale jedynie z odbiorem osobistym w naszych sklepach w Warszawie. Nie wysyłamy paszy!

Czas oczekiwania na pasze wynosi około 14 dni roboczych. W przypadku, gdy w produkcie czas oczekiwania wyświetla się jako "48h" oznacza to, że pasza ta znajduje się w sklepie przy ulicy Ładnej 23, na Targówku. Jej odbiór osobisty możliwy jest tylko tam. W przypadku naszego drugiego sklepu przy al. Wilanowskiej 364b czas oczekiwania na paszę wynosi zawsze do 14 dni roboczych. Pasza nie będzie przewożona pomiędzy sklepami. 

Czasami zdarza się, że pasza jest chwilowo niedostępna u naszego dostawcy. Może to spowodować wydłużenie czasu realizacji zamówienia. W takich przypadkach będziemy na bieżąco informować odnośnie terminu realizacji zamówienia. 


Więcej informacji
Dostępność 5-14 dni
Producent Producenci pasz różni
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SPILLERS High Fibre Cubes 20kg
Twoja ocena