DARMOWA DOSTAWA OD 299 złMOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 30 DNI! ★ Z uwagi na dużą ilość zamówień informujemy, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć.
✻ KALENDARZ ADWENTOWY ✻✻ 1-4 grudnia BR-20% ✻
ACAVALLO Wędzidło Pelham Mullen Sensitive 48h

ACAVALLO Wędzidło Pelham Mullen Sensitive 48h

BR Wędzidło Baucher podwójnie łamane Soft Contact 16 mm 48h

180,00 zł Regular Price 225,00 zł
Tylko %1 pozostał
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 180.00 zł
Dostępność: Wybierz opcje
SKU
255026_48h

Wędzidło typu Baucher z podwójnie łamanym ścięgierzem wykonanym z Cupriganu. Czanki wędzidłowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Cuprigan to stop składający się z 89% miedzi, 7% aluminium, 3% żelaza i 1% cynku. Proces oksydacyjny stopu nadaje wędzidłu przyjemny zapach i smak. Anatomiczny design wędzidła pozwala lepiej ułożyć mu się w pysku, dzięki czemu jest delikatniejsze i lepiej rozkłada nacisk. Zestawienie tych cech sprawia, że wędzidło zachęca konia do żucia i produkcji śliny, a także ułatwia osiągnięcie delikatnego kontaktu z wrażliwym końskim pyskiem. Wędzidło wywiera niewielki nacisk na pysk. 

Ścięgierz składa się z trzech części, z których środkowa leży płasko na języku i wywiera na niego większy nacisk niż wędzidło pojedynczo łamane.

Wędzidło baucher posiada czankę, która tworzy niewielką dźwignię i wywiera presję na potylicę. Mimo tego, wędzidło dobrze sprawdza się na wrażliwszych koniach. 

Średnica kółek wędzidłowych: - mm

Grubość ścięgierza: 16 mm

Długość czanek wędzidłowych: 110 mm

Więcej informacji
Producent BR
W promocji Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BR Wędzidło Baucher podwójnie łamane Soft Contact 16 mm 48h
Twoja ocena